Tel.730848601 Tel.600747717

©2019 by DJM LIGHTS & SOUND GROUP. Proudly created with Wix.com

Wedding DJ

DJM LIGHTS & SOUND GROUP

GRUPA PROFESJONALNYCH DJ
NOWOCZESNY SPRZĘT ESTRADOWY
LASERY, STROBOSKOPY, EFEKTY LEDOWE
OŚWIETLENIE DEKORACYJNE SALI

 

O NAS

WITAMY na stronie DJM LIGHT & SOUND Group i zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy poszukują prezenterów muzycznych oraz pełnej obsługi organizacyjnej i technicznej imprez.
REPREZENTUJEMY grupę profesjonalnych DJ na wesela i imprezy firmowe, których repertuar zawsze jest indywidualnie przygotowany i dostosowany do oczekiwań zleceniodawcy.
DZIAŁAMY w branży artystycznej od ponad 10 lat organizujemy eventy firmowe oraz imprezy okolicznościowe.
POSIADAMY wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy zapewniający najwyższą jakość zarówno dźwięku jak i oświetlenia, korzystamy tylko ze sprzętu renomowanych producentów.

DJ Lights

DJ NA WESELE

Poszukujecie DJ'a na wesele? Doskonale trafiliście. Wesele z udziałem naszego DJ'a jest zawsze niezapomnianym wydarzeniem. DJ na weselu to nie zwykle ważna osoba, od której zależy w dużej mierze powodzenie całej uroczystości. Udział profesjonalnego DJ'a na weselu jest gwarancją super zabawy z uwagi na doświadczenie, zaangażowanie i pasję z jaką wykonuje swoje zadanie.


Dbamy zawsze o repertuar pełen przebojów oraz o odpowiednią atmosferę na parkiecie. Zawsze Staramy się zintegrować uczestników zabawy, doskonale znamy preferencje i gusty muzyczne, dostosowujemy nasz repertuar muzyczny do konkretnego klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie pracy DJ-a na weselach spowodowało, że czujemy się pewnie na takich imprezach i wiemy doskonale jak sprostać oczekiwaniom Pary Młodej oraz gości. Pragniemy ten dzień uczynić wyjątkowym.


Skontaktuj się z nami!

Music Mixing

DJ NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Celem występu DJ'a na każdej imprezie firmowej organizowanej przez pracodawców jest przede wszystkim integracja jej uczestników. Zaproszenie profesjonalnego DJ'a na imprezę firmowa to gwarancja udanej zabawy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji oprawy muzycznej imprez. Dostosowujemy się do indywidualnych gustów i oczekiwań organizatorów, którzy zapraszają naszych DJ'ów na imprezy firmowe w Trójmieście oraz w całej Polsce.

 

OŚWIETLENIE i NAGŁOŚNIENIE


POSIADAMY wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy zapewniający najwyższą jakość zarówno dźwięku jak i oświetlenia na imprezach plenerowych oraz w dużych salach koncertowych i bankietowych.

240_F_245127730_9pslBprPicrMYkSpLzvcwXTp
 

KONTAKT

 ul. Słowikowa 84-280 REDA

Tel.730848601 Tel.600747717

DJ Lights
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now